JAK TO CELÉ PROBÍHÁ?

Návrh zasílám předem na e-mail a to včetně doplňujícího komentáře. Během konzultace sdílím obrazovku a prácuji s 3D interaktivním modelem. Úpravy provádím již během jednání, komentuji a vysvětluji problematické detaily, výhody a nevýhody možných variant. Dostáváte kompletní nezávislé poradenství bez obchodních taktik prodejců.

CO BUDU POTŘEBOVAT?

Pro práci potřebují znát současný stav a Vaše požadavky. Nemusíte mít obavy, navedu Vás a doptám se na vše potřebné. Na základě zaslaných podkladů vypracuji podrobnou cenovou nabídku. Vešeré podklady prosím zasílejte na e-mail: info@lukesova-interiery.cz

  1. projektovou dokumentaci nebo zaměřený prostor

  2. několik fotografií nebo video současného stavu

  3. několik inspiračních fotografií, co by se Vám líbilo

  4. na vše ostatní bych se doptala osobně

ZA JAK DLOUHO?

Vypracování prvního návrhu zasílám do 14ti dnů od shromáždění všech podkladů a zaplacení zálohy pokud není jiná domluva. Následně zapracovávám Vaše připomínky.

NÁVRH NEBO PODROBNÝ PROJEKT?

Jediné, co je rozdílné je způsob komunikace. Po odsouhlasení 3D návrhu mohu vypracovat veškeré realizační podklady. Dostáváte tak jasné podklady pro komunikaci s dotčenými profesemi a většinou předejdete vícenákladům díky neuváženým krokům během realizace. V navrhovaném řešení dávám důraz, abyste nemuseli využít atypové prvky. Dopředu znáte možnosti řešení a rozhodujete se na základě dostatku odborných informací, nejste nucení trávit hodiny na internetu a být klamáni radami prodejců.

KOLIK TO BUDE STÁT

Záleží na Vás, v jakém rozsahu byste chtěli spolupracovat. Mohu pomoci pouze s nápadem, nebo projekt dotáhneme do nejmenších detailů včetně realizace. Z tohoto důvodu nelze stanovit paušální částku za návrh a je nutné nacenění každého projektu dle zadání.

POŠLETE MI NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Pro zpracování cenové nabídky potřebuji:

  • projektovou dokumentaci nebo zaměřený prostor

  • několik fotografií současného stavu
  • několik inspiračních fotografií, co by se Vám líbilo
  • na více bych se doptala osobně během telefonátu

Podklady zasílejte na e-mail info@lukesova-interiery.cz

CHCETE VIDĚT MOJI PRÁCI?