"Cílem mé práce je navrhnout váš domov tak, abyste se do něj rádi vraceli, byl originální, funkční a podle vašich představ."

Výborná komunikace, praktické řešení, žádné nesmysly, pokud jsme si je nevymysleli sami - spolupracovali jsme vícekrát a vždy jsme byli spokojeni :-) Doporučuji.

Úžasné nápady, praktické rady a skvělý výsledek!!!

5P PROČ SPOLUPRACOVAT SE MNOU?


PŘÁNÍ A POŽADAVKY

Jste jediní, kteří přesně ví kdo jste, jak žijete, co Vám vyhovuje a co si přejete. Mým úkolem je Vám naslouchat a dát Vaše přání, sny a očekávání na papír tak, aby bylo vše realizovatelné a vyrobitelné.

PROVEDITELNOST

Na co by Vám byla krásná vizualizace, kdyby nebyla reálně proveditelná nebo byla mimo Váš rozpočet. Je nutné od samého začátku pracovat s určitým rozpočtem a podle tohoto volit materiály, respektovat materiálové možnosti a plánovat detaily provedení. Při znalosti problematiky lze spoustu okolností předvídat a to Vám může ušetřit spoustu starostí a v neposlední řadě i financí.

PRAKTIČNOST

Každý interiér a každý projekt je o kompromisu. Někdy designu nad praktičností, někdy praktičnosti nad designem, někdy ekonomická, jindy technická nutnost. Povedu Vás tak, abyste věděli nejenom o výhodách, ale hlavně i nevýhodách možných řešení. Můžete se dopředu lépe rozhodnout a nezjišťovat užíváním, jak by to šlo lépe.

PROKLIENTSKÝ PŘÍSTUP

Plánujete rekonstrukci, či začínáte stavět? Večery trávíte nad nicneříkajícími plány s úvahami, jestli to je pro Vás to pravé? Marně hledáte inspirace na internetu a dobré rady u prodejců? Jde o Váš domov, o místo, kam se chcete rádi vracet. Ráda Vám pomohu a zodpovím otázky, na které marně hledáte odpověď. Budeme pracovat s konkrétními požadavky a reálnými možnostmi prostoru.

PROFESIONALITA

Pro tento obor jsem se 9 let vzdělávala a během 10leté praxe nabývám každým dnem nové a nové zkušenosti. Návrhy byly vždy pevně propojené s výrobou a cenovými kalkulacemi. Mám široký přehled o možnostech trhu, použitelnosti materiálů, jejich vlastnostech a možnostech detailů napojení. Ráda Vám poskytnu nezávislé poradenství.

POŠLETE MI NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Pro zpracování cenové nabídky potřebuji:

  • projektovou dokumentaci nebo zaměřený prostor

  • několik fotografií současného stavu
  • několik inspiračních fotografií, co by se Vám líbilo
  • na více bych se doptala osobně během telefonátu

Podklady zasílejte na e-mail info@lukesova-interiery.cz

CHCETE VIDĚT MOJI PRÁCI?